Levenhuk Atom Digital DNB200 binokulární dalekohled s nočním viděním - Vystavený předmět
Pro denní i noční pozorování. S rekordérem. Zvětšení: 4x (optické), 1–5x (digitální). Průměr čoček objektivu: 24 mm
| ID výrobku | 82878 |
| Značka | Levenhuk, Inc., USA |
| Záruka | životnost |
| EAN | 2400000054436 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 20x12x7 cm |
| Přepravní hmotnost | 0.53 kg |
Speciální cena! Další slevy nebo speciální nabídky nelze v tomto případě uplatnit.
Výstavní kopie.
Tento obal je poškozený.
V opačném případě je produkt plně funkční.
Tuto položku si můžete objednat online nebo v příslušné maloobchodní prodejně. Výstavní kopie nelze vyměnit, vrátit nebo refundovat. Levenhuk Atom Digital DNB200 je binokulární dalekohled s nočním vidění s digitálním převodníkem, výkonným infračerveným osvětlením a vestavěným displejem s vysokým rozlišením. S tímto přístrojem můžete pohodlně pozorovat a fotografovat za jakýchkoliv světelných podmínek díky kombinaci optického zvětšení obrazu a digitálního zoomu nastavitelného v rozsahu 1–5x. Tento binokulární dalekohled je ideální pro denní i noční lovecké výpravy, průzkum neznámých oblastí, sledování a pátrací a záchranné mise. Konstrukční vlastnosti binokulárního dalekohledu Levenhuk Atom Digital DNB200 Za denního světla a za soumraku je pozorovací vzdálenost neomezena a v noci činí 250–300 m. Optické prvky binokulárního dalekohledu jsou vyrobeny ze skla a vysoce odolné tělo z ABS plastu chrání špičkovou optickou soustavu před poškozením při pádu. Infračervené LED osvětlení je napájeno dobíjecími bateriemi a má 7 úrovní jasu – snadno tak najdete ten správný režim pro noční prohlížení snímků. Funkce automatického vypnutí šetří energii baterií. Průměr a rozlišení vestavěného displeje jsou větší než u modelu DNB100, a proto lze při pozorování prozkoumat více detailů. Záznam ve vysokém rozlišení a velká kapacita paměti Binokulární dalekohled s nočním viděním Levenhuk Atom Digital DNB200 má vestavěný videorekordér. Ten umožňuje nahrávat ve vysoké kvalitě: až 10M (4032x2520 pix) pro fotografie a rozlišení Full HD pro videa. Data se ukládají na paměťovou kartu. Za povšimnutí stojí, že tento binokulární dalekohled podporuje karty s kapacitou až 128 GB – to je dostatek místa na dlouhou dobu. Soubory můžete přenášet do počítače pomocí kabelu USB. Obzvláště praktické je provádět dlouhá pozorování a pořizovat snímky a videa při upevnění přístroje na stativu: lze se tak vyhnout třesu rukou. Konstrukce binokulárního dalekohledu je navržena se standardním závitem. Upozornění: Během provozu může být fotoaparáty a videokamerami a dalšími podobnými elektronickými zařízeními detekováno infračervené osvětlení (infračervené záření). Klíčové vlastnosti: Obsah sady:
| ID výrobku | 82878 |
| Značka | Levenhuk, Inc., USA |
| Záruka | životnost |
| EAN | 2400000054436 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 20x12x7 cm |
| Přepravní hmotnost | 0.53 kg |
| Typ zařízení pro noční vidění | binokulární dalekohledy |
| Zvětšení, x | 1 — 5 |
| Zvětšení, x | 1–5 (digitální), 4 (optické) |
| Průměr objektivu (apertura), mm | 24 |
| Úhlové zorné pole, ° | 10 |
| Nejkratší vzdálenost zaostření, m | 5 |
| Rozsah detekce, m | 250 — 300 |
| Zesilovač obrazu | digitální |
| Matrice CCD, CCIR | CCD |
| Rozlišení displeje, px | 640х360 |
| Displej | 3" |
| Vestavěný rekordér | ✓ |
| Formát videozáznamů | *.avi |
| Rozlišení videa, px | 1280x720 při 30 snímcích za sekundu, 1920x1080 (Full HD) při 30 snímcích za sekundu |
| Obrazový formát | *.jpg |
| Rozlišení obrazu, MP | 10 (4032x2520), 3 (2560x1440), 5 (3200x1800), 8 (3800x2160), VGA (640x480) |
| Paměť | microSD až 128 GB, třída 10 |
| Infračervené osvětlení | ✓ |
| Vlnová délka, nm | 850 |
| Napájení | dobíjecí baterie 18650 – 2 ks, 3,7 V, 1200 mAh |
| Životnost baterií, h | 6 — 10 |
| Materiál optiky | optické sklo |
| Tělo | vysokopevnostní ABS plast |
| Rozsah provozní teploty, °C | -20...+60 |
| Montáž | 1/4 |
| Další vlastnosti | 7 úrovní jasu infračerveného osvětlení, funkce automatického vypnutí displeje a přístroje |
| Se zoomem | ✓ |
| Montáž na stativ | ✓ |