Lupa Levenhuk Zeno Desk D7 - Vystavený předmět
LED osvětlení. Zvětšení: 2–5x. Skládací
| ID výrobku | 70956 |
| Značka | Levenhuk, Inc., USA |
| Záruka | životnost |
| EAN | 2400000035985 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 18x28x4 cm |
| Přepravní hmotnost | 0.4 kg |
Speciální cena! Další slevy nebo speciální nabídky nelze v tomto případě uplatnit.
Výstavní kopie.
Položka v otevřené krabici. Nová, nepoužitá položka nevykazující absolutně žádné známky použití. Položka nemá původní obal nebo je tento obal poškozen.
V opačném případě je produkt plně funkční.
Tuto položku si můžete objednat online nebo v příslušné maloobchodní prodejně. Výstavní kopie nelze vyměnit, vrátit nebo refundovat. Lupa Levenhuk Zeno Desk D7 se vyznačuje svým pozoruhodným designem. Skládací krk umožňuje ji v pouhých třech krocích proměnit v kompaktní ruční lupu, a to je důvod, proč je lupa Levenhuk Zeno Desk D7 vhodná k podrobnému i letmému prohlížení. Toto zařízení se snadno zařadí do domácího arzenálu praktických optických nástrojů a bude užitečné při čtení, ručních pracích a opravách drobných předmětů. Vestavěné osvětlení se skládá z 10 jasných světelných LED diod rozmístěných kolem bifokální čočky. Světlo je rovnoměrně rozložené, s minimálním zastíněním. K napájení můžete použít síťový adaptér (je součástí dodávky), nebo baterie (zakoupené samostatně).
| ID výrobku | 70956 |
| Značka | Levenhuk, Inc., USA |
| Záruka | životnost |
| EAN | 2400000035985 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 18x28x4 cm |
| Přepravní hmotnost | 0.4 kg |
| Typ objektivu | bifokální |
| Materiál optiky | optické polymerové sklo |
| Průměr čočky (rozměry), mm | 120 |
| Průměr přídavných čoček, mm | 28 |
| Zvětšení, x | 2 |
| Zvětšení přídavných čoček, x | 5 |
| Tělo | plast |
| Materiál rukojeti | plast |
| Osvětlení je k dispozici | ✓ |
| S osvětlením | LED |
| Napájení | 2 baterie AA (nejsou součástí balíčku); 220–240 V AC adaptér, 50/60 Hz, 0,1 A |
| Možnosti použití | oprava hodinek/šperků, čtení / prohlížení, šití/textil |
| Konstrukce | sklopný, stolní / na stativu |
| Další vlastnosti | 10 LED diod |
a stahování