Mikroskop Bresser Erudit DLX 40–600x - Vystavený předmět
Zvětšení: 40–600x
| ID výrobku | 86314 |
| Značka | Bresser GmbH, Německo |
| Záruka | 2 roky |
| EAN | 2400000065159 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 46x30x22 cm |
| Přepravní hmotnost | 3.8 kg |
Speciální cena! Další slevy nebo speciální nabídky nelze v tomto případě uplatnit.
Výstavní kopie.
Tento obal je poškozen.
V opačném případě je produkt plně funkční.
Tuto položku si můžete objednat online nebo v příslušné maloobchodní prodejně. Výstavní kopie nelze vyměnit, vrátit nebo refundovat. Mikroskop Bresser Erudit DLX 40–600x je ideální přístroj k doplnění výuky a zájmové činnosti. Mikroskop je díky integrované nabíjecí baterii vhodný k mobilnímu pozorování. Optimální osvětlení zajišťuje vestavěný zdroj LED světla a kondenzátor s nastavitelnou výškou (s clonou a držákem filtru). Achromatické DIN objektivy umožňují vysoce kvalitní obraz pozorovaných vzorků. 40x a 60x objektivy jsou zatíženy pružinou, díky čemuž jsou vzorky a čočky chráněny před poškozením. Mikroskop má 360° otočnou monokulární hlavu, hrubé a jemné zaostřování a stolek x–y se stupnicí Vernier. Specifikace: Obsah sady:
| ID výrobku | 86314 |
| Značka | Bresser GmbH, Německo |
| Záruka | 2 roky |
| EAN | 2400000065159 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 46x30x22 cm |
| Přepravní hmotnost | 3.8 kg |
| Typ | biologický, světlo / optické |
| Typ hlavy mikroskopu | monokulární |
| Hlava | otáčecí hlava 360° |
| Zvětšení, x | 40 — 600 |
| Okuláry | 10x |
| Objektivy | 4x, 10x, 40x, 60x (achromatika, norma DIN) |
| Revolverový nosič | pro 4 objektivy |
| Pracovní stolek, mm | mechanický, dvouřadý, s mechanickou stupnicí Vernier a s mechanickým měřítkem |
| Kondenzor | Abbe s membránou a optickým filtrem |
| Clona | pole |
| Zaostření | hrubé a jemné |
| Tělo | hliník |
| S osvětlením | LED |
| Regulace jasu | ✓ |
| Napájení | baterie nebo síťový adaptér |
| Světelné filtry | modré |
| Možnosti použití | školní/vzdělávací |
| Umístění světelného zdroje | spodní |
| Metody pozorování | světlé pole |
| Pouzdro/kufřík/taška v sadě | protiprachová ochrana |
Zde můžete získat informace o tom, co je numerická apertura a jak vybrat vhodné čočky objektivu pro mikroskop
Stručný návod pro začátečníky o tom, jak pracovat s preparovanými sklíčky pro práci s mikroskopem
Přečtěte si tuto recenzi a dozvíte se, jak pozorovat lidské vlasy, jak vypadají různé vlasy pod mikroskopem a jaké zvětšení je k pozorování potřeba
Zjistěte, proč je studium očí pod mikroskopem zábavné, jak se liší oči různého hmyzu a pavouků a jak nejlépe pozorovat takový zajímavý objekt
Tato recenze pro začínající průzkumníky mikrosvěta vás seznámí s optickými, osvětlovacími a mechanickými součástmi mikroskopu a jejich funkcemi
Zjistěte, jak vypadá pavouk pod mikroskopem, kdy je nejvhodnější pořizovat jeho fotografie, jak jej správně studovat při zvětšení a další zajímavá fakta o pozorování hmyzu a pavouků
Tyto informace pomůžou nejenom těm, kteří si již mikroskop zakoupili, ale také těm, kteří jeho koupi teprve plánují