Stativ Levenhuk Level BASE TR3- Vystavený předmět
Stojan pro instalaci na podlahu. Kovový. Výška: 425–1285 mm. Nosnost: 2 kg
| ID výrobku | 87223 |
| Značka | Levenhuk, Inc., USA |
| Záruka | 2 roky |
| EAN | 2400000066927 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 44x8x8 cm |
| Přepravní hmotnost | 0.54 kg |
Speciální cena! Další slevy nebo speciální nabídky nelze v tomto případě uplatnit.
Výstavní kopie.
Položka nemá původní obal nebo je tento obal poškozen.
V opačném případě je produkt plně funkční.
Tuto položku si můžete objednat online nebo v příslušné maloobchodní prodejně. Výstavní kopie nelze vyměnit, vrátit nebo refundovat. Levenhuk Level BASE TR3 je lehký, kompaktní stativ, který je navržen pro maximální zatížení 2 kg. Je vhodný pro upevnění fotoaparátů, videokamer, smartphonů, reflektorů, měřicích přístrojů a dalších zařízení. Je vyroben z lehkého a odolného hliníku, je stabilní a ve složeném stavu se snadno přenáší. Stativ Levenhuk Level BASE TR3 je ideální pro venkovní fotografování a měření. Stativ má pogumované protiskluzové nohy, které jsou zajištěny systémem flip-lock. Výšku stativu lze nastavit od 425 mm do 1285 mm dvěma způsoby, a to vysunutím nohou nebo vytažením středového sloupku. Stativ je vybaven naklápěcí hlavou, čímž výrazně usnadňuje nalezení správného úhlu při fotografování. Pomocí rukojeti můžete nastavit polohu stativu ve vodorovné poloze a také jej naklonit dopředu a dozadu. Pevnou plošinu stativu lze naklápět do stran až o 90°. Je vybaven standardním 1/4" závitem. Vestavěná bublinková vodováha vám pomůže stativ nastavit do vodorovné polohy. Klíčové vlastnosti: Obsah sady:
| ID výrobku | 87223 |
| Značka | Levenhuk, Inc., USA |
| Záruka | 2 roky |
| EAN | 2400000066927 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 44x8x8 cm |
| Přepravní hmotnost | 0.54 kg |
| Typ stativu | podlahový stojan |
| Počet sekcí (počet možností nastavení rozteče) | 3 |
| Pojistný uzávěr | systém flip-lock |
| Výška, mm | 425 — 1285 |
| Maximální užitečné zatížení, kg | 2 |
| Materiál stativu | hliník |
| Materiál hlavy (držáku) | plast |
| Hlava | naklápěcí |
| Závit | 1/4" |
| Vodováha | ✓ |
| Délka (ve složeném stavu), mm | 435 |