Pozorovací dalekohled Celestron UpClose Zoom 60 Straight
Zvětšení: 20–60x. Průměr objektivu: 60 mm
20 — 60
Malé zvětšení poskytuje širší zorné pole, velké zvětšení umožňuje detailní pohled na velmi vzdálené objekty
60
Průměr objektivu je jedním z nejdůležitějších parametrů přístroje, který určuje jeho světelnost
Lov a sport, turistika
Účel použití
| ID výrobku | 66543 |
| Značka | Celestron |
| Záruka | 3 roky |
| EAN | 2400000026198 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 42x22x16 cm |
| Přepravní hmotnost | 3.02 kg |
Popis
Pozorovací dalekohled s proměnným zvětšením 20–60x, je dobrou volbou pro pozorování ptáků, přírody a lovu.
Vlastnosti:
- Voděodolné provedení
- Součástí je kovový stolní stativ
- Měkké pouzdro a hliníkový kufříkí
Specifikace
| ID výrobku | 66543 |
| Značka | Celestron |
| Záruka | 3 roky |
| EAN | 2400000026198 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 42x22x16 cm |
| Přepravní hmotnost | 3.02 kg |
| Se zoomem | ✓ |
| Zvětšení, x | 20 — 60 |
| Průměr objektivu (apertura), mm | 60 |
| Ohnisková vzdálenost, mm | 341 |
| Optické schéma | refraktor |
| Povrchová úprava čoček | plně potažený |
| Oční reliéf, mm | 15 (20x) |
| Zorné pole, ° | 2.5 — 1.3 |
| Zorné pole, m/1000 m | 43.3 — 21.7 |
| Nejkratší vzdálenost zaostření, m | 8.8 (20x) |
| Tělo | pogumovaný povrch |
| Voděvzdornost | ✓ |
| Odolnost proti vlhkosti | ✓ |
| Hermetické konstrukce | ✓ |
| Adaptér na stativ | 1/4" závit |
| Stativ v sadě | ✓ |
| Stativ | kov, stolní |
| Možnosti použití | lov a sport, turistika |
Otázky a odpovědi
Odeslat dotaz/zpětnou vazbu