Fotobinokulární dalekohled Levenhuk Kelvin Snap 10x50
Kompletní sada pro mobilní fotografování: binokulární dalekohled, stativ, adaptér pro chytrý telefon a Bluetooth dálková spoušť. Ideální volba pro špatné světelné podmínky: jasný a vysoce detailní obraz od úsvitu do soumraku
| ID výrobku | 86541 |
| Značka | Kelvin |
| Záruka | životnost |
| EAN | 5905555027937 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 31x21x8 cm |
| Přepravní hmotnost | 1.96 kg |
Výkonné 10x zvětšení bez jakékoli ztráty kvality obrazu je nyní možné i na vašem chytrém telefonu! Fotobinokulární dalekohled Levenhuk Kelvin Snap 10x50 je ideální nástroj pro každého, kdo rád sdílí zážitky z cestování a pobytu v přírodě.
Zachyťte divokou zvěř na safari nebo pozorujte ptáky vysoko v horách. Pořizujte úchvatné snímky přírody a buďte blízko dění na místních festivalech a sportovních událostech. Sdílejte živé a působivé snímky s přáteli okamžitě, přímo uprostřed akce.
Dalekohled Levenhuk Kelvin Snap můžete používat i klasickým způsobem, tedy pozorováním přes okuláry. Nebo k němu připojte chytrý telefon, použijte displej jako hledáček a vytvářejte dokonalé snímky. Užívejte si čistý obraz, 10x zvětšení a okamžité úpravy fotografií ve svých oblíbených aplikacích. To vše bez objemného fotografického vybavení.
Všechny potřebné fotografické doplňky jsou již součástí balení: stativ, univerzální adaptér pro chytrý telefon a Bluetooth dálková spoušť. Stačí připojit telefon k adaptéru, upevnit dalekohled na stativ a začít fotografovat. Ať už používáte Android nebo iPhone, s adaptérem bezpečně uchytíte jakékoli zařízení.
Prach ani déšť pro tuto sadu nepředstavují žádný problém. Vydejte se do hor, hluboko do lesa nebo na vodu. Levenhuk Kelvin Snap je navržen tak, aby obstál v jakékoli outdoorové výzvě.
Klíčové vlastnosti:
- Sada obsahuje vše potřebné pro mobilní fotografování: stativ, Bluetooth dálkovou spoušť a univerzální adaptér pro chytrý telefon
- 10x zvětšení vám umožní zkoumat svět do detailu způsobem, na který běžné 8x dalekohledy nestačí
- Velké 50mm objektivy poskytují jasný, bohatý a detailní obraz s přirozenými barvami i za zhoršených světelných podmínek
- Plášť plněný dusíkem zabraňuje vnitřnímu zamlžování čoček při náhlých změnách teploty
- Plně prachotěsné a vodotěsné provedení, připravené na jakékoli venkovní dobrodružství
- Kompatibilní se všemi chytrými telefony se systémy iOS a Android
Obsah sady:
- Binokulární dalekohled
- Adaptér na chytrý telefon
- Kovový stolní stativ
- Adaptér na stativ
- Bluetooth dálková spoušť
- Popruh k zavěšení na krk pro binokulární dalekohled
- Pouzdro
- Popruh k zavěšení na krk pro pouzdro
- Čisticí utěrka
- Ochranné krytky okulárů a čoček objektivu
- Návod k použití a záruční list
| ID výrobku | 86541 |
| Značka | Kelvin |
| Záruka | životnost |
| EAN | 5905555027937 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 31x21x8 cm |
| Přepravní hmotnost | 1.96 kg |
| Typ hranolu | střechový |
| Zvětšení, x | 10 |
| Průměr objektivu (apertura), mm | 50 |
| Optická konstrukce | 7 prvků v 5 skupinách |
| Okuláry | 4 prvky ve 3 skupinách |
| Objektivy | 3 prvky ve 2 skupinách |
| Materiál optiky | BK-7 |
| Povrchová úprava čoček | vícenásobná antireflexní vrstva na všech optických prvcích |
| Povlaky hranolů | vícenásobná antireflexní vrstva na všech optických prvcích |
| Výstupní pupila, mm | 5 |
| Oční reliéf, mm | 18 |
| Faktor stmívání | 22.36 |
| Relativní jas | 25 |
| Práh rozlišení, úhlových vteřin | 3.75 |
| Zorné pole, ° | 5.6 |
| Zorné pole, m/1000 m | 98 |
| Nejkratší vzdálenost zaostření, m | 2 |
| Dioptrická korekce okuláru, dioptrií | ±3 |
| Mezipupilární vzdálenost (IPD), mm | 61 — 74 |
| Zaostřování | středové |
| Očnice | zkroucení (3 pevné polohy) |
| Tělo | ocel, plast |
| Výplň těla | dusík |
| Voděvzdornost | ✓ |
| Odolnost proti vlhkosti | ✓ |
| Stupeň vlhkosti / vodní ochrana | IP67, úplná ochrana proti prachu a dočasnému ponoření do vody |
| Hermetické konstrukce | ✓ |
| Kompatibilní se stativem | standardní závit 1/4", vyžaduje adaptér (je součástí sady) |
| Fotografie z chytrého telefonu | ✓ |
| Velikost | klasické |
| Možnosti použití | armádní/polní, lov a rybaření |
| Pouzdro v sadě | ✓ |
| Obal/pouzdro v sadě | pouzdro |
| Úroveň obtížnosti montáže a instalace | velmi jednoduchý |
| Montáž na stativ | ✓ |
| Pro použití s brýlemi | ✓ |
Všechny nezbytné informace o binokulárních dalekohledech: zvětšení, oční reliéf, zorné pole, pozorované objekty a mnoho dalšího
Vše o binokulárních dalekohledech: číselné označení, zorné pole, výstupní pupila, optické hranoly, antireflexní ochrana, ostření
Vyberte si snadno binokulární dalekohled Levenhuk