Fotomikroskop Levenhuk Kelvin Touch KM7
Dotkněte se neviditelného. Mikroskop s Wi-Fi a dotykovou obrazovkou pro snímání 4K fotografií a 2K videa, živé streamování do smartphonu a ovládání kamery v aplikaci. Zvětšení: 50–1900x
| ID výrobku | 86718 |
| Značka | Kelvin |
| Záruka | životnost |
| EAN | 5905555028231 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 34x28x25 cm |
| Přepravní hmotnost | 3.005 kg |
Levenhuk Kelvin Touch KM7 je mimořádně uživatelsky přívětivý fotomikroskop s dotykovým displejem a Wi-Fi. Zapomeňte na složitá nastavení. Užijte si intuitivní dotykové ovládání a pohodlné sledování na libovolném zařízení. Zkoumejte vzorky přímo na 7" dotykové obrazovce, připojte mikroskop k počítači, streamujte obraz do iPhonu nebo Androidu přes Wi-Fi nebo jej zobrazte na televizoru. Sdílejte své objevy na sociálních sítích nebo pořádejte živé prezentace pro větší publikum, ať má každý perfektní výhled!
Mikroskop pořizuje působivé 4K fotografie a nahrává ostré 2K video. Ať už tvoříte vědecký blog, vzdělávací videa nebo prezentace, váš obsah bude vypadat vždy skvěle. Pro maximální pohodlí se připojte přes Wi-Fi a ovládejte všechna nastavení na dálku z mobilní aplikace.
Zvětšení nastavíte otáčením objektivů nebo pomocí digitálního zoomu – až do 1900x. Začněte s malým zvětšením pro studium povrchu starých mincí, struktury minerálů nebo schránek hmyzu. S přibývajícím zvětšením se vám otevře fascinující svět mikroorganismů. Přesný dvoustupňový zaostřovací systém zajistí dokonalou ostrost při jakémkoli zvětšení.
Osvětlení nastavíte během několika sekund. Nechte světlo procházet průhlednými vzorky nebo sledujte detaily povrchu neprůhledných objektů. Dvojité osvětlení přivádí světlo shora i zdola a umožňuje regulaci jasu. Mechanický stolek umožňuje plynulý posun vzorku ve dvou osách, požadovanou oblast tak snadno zaměříte a udržíte v záběru.
Zařízení lze napájet ze sítě i pomocí vestavěné baterie. Plné nabití zajistí přibližně 1 hodinu provozu bez kabelu. Nabíjení trvá maximálně tři hodiny.
Klíčové vlastnosti:
- Sledujte mikrosvět na jakémkoli zařízení – na vestavěné obrazovce, smartphonu, televizoru nebo počítači
- Pořizujte snímky ve 4K a zaznamenávejte výzkum na video v rozlišení 2K
- Připojte se přes Wi-Fi a ovládejte kameru v mobilní aplikaci. K dokonalému snímku stačí pár klepnutí na obrazovku.
- Zpracovávejte snímky v bezplatném PC softwaru nebo zobrazte živý obraz na TV přes HDMI
- Pozorujte struktury až na buněčné úrovni díky zvětšení až 1900x
- Profesionální mechanický stolek, dvojité osvětlení a hrubé i jemné ostření
- Napájení ze sítě i baterie – ideální pro domácí použití i do terénu
- Plná kompatibilita se zařízeními iPhone a Android bez omezení
Obsah sady:
- Fotomikroskop s Wi-Fi a LCD dotykovou obrazovkou
- Protiprachový kryt
- Napájecí kabel USB
- Napájecí adaptér
- 16 GB paměťová karta
- Návod k použití a záruční list
| ID výrobku | 86718 |
| Značka | Kelvin |
| Záruka | životnost |
| EAN | 5905555028231 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 34x28x25 cm |
| Přepravní hmotnost | 3.005 kg |
| Typ | biologický, digitální |
| Typ hlavy mikroskopu | digitální obrazovka / PC monitor |
| Materiál optiky | optické sklo |
| Hlava | 7" barevný LCD dotykový displej, naklápěcí |
| Úhel sklonu hlavy | nastavitelný v rozsahu 0° až 90° |
| Zvětšení, x | 50 — 1900 |
| Objektivy | achromatické: 4x/0,10; 10x/0,25; 40x/0,65; parfokální vzdálenost: 35 mm |
| Revolverový nosič | pro 3 objektivy |
| Stolek, mm | 105×95 |
| Pracovní stolek, mm | mechanický dvouvrstvý stolek s držákem preparátu, stupnicí a noniem |
| Kondenzor | N.A. 0,65 |
| Clona | Kruhová clona (6 apertur) |
| Zaostření | koaxiální, hrubé (0,4 mm) a jemné (0,002 mm) |
| Tělo | plast, kov |
| S osvětlením | LED |
| Regulace jasu | ✓ |
| Napájení | 110–220 V přes USB kabel a adaptér 5 V / 2 A, baterie 18650 2600 mA·h |
| Typ světelného zdroje | s kolektorem, 0,2 W LED |
| Další vlastnosti | výdrž baterie: 1 hodina; doba nabíjení: 3 hodiny |
| Fotografie z chytrého telefonu | ✓ |
| Typ uživatele | začátečníci |
| Úroveň obtížnosti montáže a instalace | snadný postup |
| Možnosti použití | školní/vzdělávací |
| Umístění světelného zdroje | duální |
| Metody pozorování | světlé pole |
| MAX rozlišení (tichý režim) | fotografie: 3672x2160 px (4K); video: 2560x1440 px (2K) při 30 snímcích za sekundu |
| Barevný/černobílý | barevný |
| Prvek snímače | 1/3” CMOS |
| Paměťová karta | SD až 512 GB (karta 16 GB je součástí balení) |
| Wi-Fi | ✓ |
| Nastavení Wi-Fi | 5 GHz |
| Videozáznam | ano |
| Obrazový formát | *.jpeg |
| Formát videozáznamů | *.mp4 |
| Software | předinstalovaný software pro vestavěnou obrazovku; ke stažení software S-Viewer pro PC; mobilní aplikace TSViewer pro smartphony iOS a Android ke stažení |
| Výstup | HDMI, USB (připojení k PC), USB typu C (napájení), slot pro SD kartu |
| Systémové požadavky | pro PC: Windows 7 a vyšší; pro smartphony: iOS 15.6 a vyšší, Android 13 a vyšší, HarmonyOS 5.0 a vyšší |
| Rozlišení displeje, px | 1024x600 |
Zde můžete získat informace o tom, co je numerická apertura a jak vybrat vhodné čočky objektivu pro mikroskop
Stručný návod pro začátečníky o tom, jak pracovat s preparovanými sklíčky pro práci s mikroskopem
Přečtěte si tuto recenzi a dozvíte se, jak pozorovat lidské vlasy, jak vypadají různé vlasy pod mikroskopem a jaké zvětšení je k pozorování potřeba
Zjistěte, proč je studium očí pod mikroskopem zábavné, jak se liší oči různého hmyzu a pavouků a jak nejlépe pozorovat takový zajímavý objekt
Tato recenze pro začínající průzkumníky mikrosvěta vás seznámí s optickými, osvětlovacími a mechanickými součástmi mikroskopu a jejich funkcemi
Zjistěte, jak vypadá pavouk pod mikroskopem, kdy je nejvhodnější pořizovat jeho fotografie, jak jej správně studovat při zvětšení a další zajímavá fakta o pozorování hmyzu a pavouků
Tyto informace pomůžou nejenom těm, kteří si již mikroskop zakoupili, ale také těm, kteří jeho koupi teprve plánují