Binokulární dalekohled Levenhuk Atom Digital DB20 LCD - Vystavený předmět
Pro denní pozorování. S rekordérem. Zvětšení: 12x (optické), 1–8x (digitální). Průměr čočky objektivu: 32 mm
| ID výrobku | 82880 |
| Značka | Levenhuk, Inc., USA |
| Záruka | životnost |
| EAN | 2400000054450 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 19x14x8 cm |
| Přepravní hmotnost | 0.63 kg |
Speciální cena! Další slevy nebo speciální nabídky nelze v tomto případě uplatnit.
Výstavní kopie.
Tento obal je poškozený.
V opačném případě je produkt plně funkční.
Tuto položku si můžete objednat online nebo v příslušné maloobchodní prodejně. Výstavní kopie nelze vyměnit, vrátit nebo refundovat. Binokulární dalekohled Levenhuk Atom Digital DB20 LCD je skvělý pro pozorování a fotografování za denního světla. Přístroj je vybaven výklopným LCD displejem a videorekordérem, takže můžete pozorovat přírodu a prohlížet si všechny vzdálené objekty a také zaznamenávat to, co vidíte, ve formátu fotografie a videa, a prohlížet si zaznamenané záběry přímo na displeji přístroje. Výhody tohoto binokulárního dalekohledu jistě ocení lovci, turisté, pozorovatelé ptáků a přírodovědci. Optické výhody a konstrukční vlastnosti Navzdory kompaktním rozměrům poskytuje optický systém binokulárního dalekohledu Levenhuk Atom Digital DB20 LCD výkonné 12x zvětšení. K dispozici je také digitální zoom v rozsahu 1–8x. Můžete zaostřit na cíle vzdálené až 1000 m: výkon binokulárního dalekohledu je prakticky neomezený. Přístroj má pohodlné tělo založené na schématu „uzavřeného můstku“ a je vybaven výklopným LCD displejem. Obraz na displeji vytváří vysoce citlivý snímač CMOS a jeho ostrost se ovládá centrálním zaostřovacím kolečkem. Záznam fotografií a videí ve vysokém rozlišení Vestavěný rekordér umožňuje nahrávání ve vysoké kvalitě: až 48M pro fotografie a až 2,5K pro videa. Videa jsou nahrávána se zvukem a záznam může trvat až 3,5 hodiny nonstop – to je nutnost pro ty, kteří natáčejí videa o divoké přírodě a nechtějí přijít o dobré záběry. Video záznamy jsou čisté a plynulé. Záznamy se ukládají na paměťovou kartu; přístroj podporuje paměťové karty s kapacitou až 32 GB. Pro dlouhodobá pozorování nebo fotografování lze binokulární dalekohled připevnit na stativ pomocí standardního 1/4" držáku. Klíčové vlastnosti: Obsah sady:
| ID výrobku | 82880 |
| Značka | Levenhuk, Inc., USA |
| Záruka | životnost |
| EAN | 2400000054450 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 19x14x8 cm |
| Přepravní hmotnost | 0.63 kg |
| Se zoomem | ✓ |
| Zvětšení, x | 12 |
| Průměr objektivu (apertura), mm | 32 |
| Materiál optiky | optické sklo |
| Výstupní pupila, mm | 2.6 |
| Zorné pole, ° | 8 |
| Zorné pole, m/1000 m | 96 |
| Nejkratší vzdálenost zaostření, m | 10 |
| Mezipupilární vzdálenost (IPD), mm | 65 — 80 |
| Zaostřování | středové |
| Očnice | pryžové |
| Tělo | vysokopevnostní ABS plast |
| Rozsah provozní teploty, °C | -20...+60 |
| Kompatibilní se stativem | standardní závit 1/4" |
| Napájení | 3,7 V lithium-polymerová baterie, 1000 mAh |
| Obrazová matice | CMOS |
| Obrazový formát | *.jpg |
| Velikost obrazu (režim obrazu), Mpx | 3, 5, 8, 10, 20, 25, 30, 48 |
| Formát videozáznamů | *.avi |
| Rozlišení video-médií | 1080p, 1080p Full HD, 2,5K, 720p |
| Slot pro paměťovou kartu | ano |
| Podporovaná média | microSD až 32 GB, třída 10 |
| Porty | USB |
| Doba záznamu, min | 210 |
| Velikost | kompaktní |
| Možnosti použití | cestovní |
| Další vlastnosti | 2,4" výklopný displej s rozlišením 320x240 pix, digitální zoom 1–8x |
| Montáž na stativ | ✓ |
Všechny nezbytné informace o binokulárních dalekohledech: zvětšení, oční reliéf, zorné pole, pozorované objekty a mnoho dalšího
Vše o binokulárních dalekohledech: číselné označení, zorné pole, výstupní pupila, optické hranoly, antireflexní ochrana, ostření
Vyberte si snadno binokulární dalekohled Levenhuk